Poznań Motor Show 2012

Ferrari, Lotus czy Aston Martin w jednym miejscu. Można? Można! Targi Poznańskie, bo o nich mowa, to według organizatorów największe motoryzacyjne show w Polsce, podczas którego można było zobaczyć nie tylko auta wymienionych wcześniej marek. Raj dla fanów motoryzacji :].
Jedną z atrakcji był pokaz blisko 40 Mustangów – piękny widok nie tylko dla konesera. Były pokazane również auta bliższe codzienności, jednak te tylko znane z okładek pism albo z programów telewizyjnych przyciągały największe tłumy. Z czasem człowiek przyzwyczaja się do widoków i podejrzewam, że niektóre sportowe auta widziane na ulicy nie zrobią już na mnie żadnego wrażenia ;-). Zupełnie przypadkiem znaleźliśmy Murcielago, który rzeczywiście jest dziełem sztuki. Wow!
Krótka galeria zdjęć z zeszłej niedzieli. Akurat pod ręką miałam 50mm, co czasem utrudniało fotografowanie, ale każdy, kto chciał zrobić zdjęcie, musiał mieć przede wszystkim bardzo dużo cierpliwości – każda sekunda, kiedy nikt z oglądających nie zasłaniał przodu auta była na wagę złota ;]. Voila!

911

Można było też ścigać się modelami

Black&white

Aston Martin Rapide

Chevrolet Corvette

Mini w wizji AC Schnitzer

A pod maską…

3xFerrari

Piękna Honda S800 cieszyła się dużym zainteresowaniem

ABT Audi R8 V10 Spyder

Minigaleria Mustangów:

Dziki koń Ameryki

Błękitny

M jak Mustang

Mustang i Marylin Monroe

Reklamy